Chile x Argentina SANTIAGO, CHILE - 04/07/2015: CHILE X ARGENTINA - Chile& 39;s pls ces celebrate with the trophy after beating Argentina on penalties disputes in the match between Chile x Argentina, valid for the final of the Copa America 2015 held at the National Stadium Julio Mart?nez Pr?danos. (Photo: Marcelo Machado de Melo / FotoArena) PUBLICATIONxNOTxINxBRA MarceloxMachadoxdexMelo

Chile X Argentina Santiago Chile 04 07 2015 Chile X Argentina  39 s PLS Ces Celebrate with The Trophy After Beating Argentina ON penalties disputes in The Match between Chile X Argentina Valid for The Final of The Copa America 2015 Hero AT The National Stage Julio Mart NEZ PR Danos Photo Marcelo Machado de Melo Fotoarena PUBLICATIONxNOTxINxBRA MarceloxMachadoxdexMelo

شیلی برنده اول امریکا کوپا تاج

بعد از سال 99 به Alexis Sánchez برابر Sergio Romero از 12 متری اومد. آرسنال به جلو اقدام Panenka، آن بد scuffed و به هر حال به ثمر رساند به عنوان دروازه بان شیرجه به سمت چپ خود را. نتواند از Gonzalo Higuaín و Éver Banega در ضربات قاطع ثابت و, سرانجام, شیلی یکی از چهار شرکت کننده در مراسم تحلیف امریکا کوپا اولین جایزه بین المللی بود. ForArgentina خشکسالی ادامه دارد: 22 سال از آخرین جایزه خود و افزایش حس که این نسل از بازیکنان با استعداد باقی خواهد ماند نشده.

بی حس کردن شیلی آرژانتین برنده اول امریکا کوپا تاج 2015بهتر است که در آن برای رسیدن به اولین پیروزی که از در خانه خواسته براوو Claudio در تاریخ جمعه; این فقط در مورد آن در مقابل طرفداران محلی انجام نمی دهد. ورزشگاه چند در جهان چنین ارزش نمادین به عنوان Santiago را مقرر Estadio در حال نماینده خود ملت است. پشت هدف در یک بلوک perpetually خالی سمت چپ هنوز نیمکت به عنوان آنها در سال 1973 زمانی که ورزشگاه اردوگاه زندان پس از کودتا که آگوستو پينوشه به قدرت رسیدند، قرار گرفت. اینجا بود که به قتل نوامبر که شیلی لگد کردن علیه مخالفان در بدنام جام جهانی مقدماتی پس از خودداری اتحاد جماهیر شوروی را در این زمینه را در ورزشگاه که چپ شده بود چند هفته پیش از آن. مهمتر آن افسانه سازمان ملل پوئبلو گناه memoria es سازمان ملل پوئبلو گناه دبخشلود-مردم بدون حافظه مردم بدون آینده است.

جو قبل از ضربه خاموش شد فوق العاده, کوچک خط تیره albiceleste شکستن رفت و برگشت بزرگ قرمز هر یک از طرفداران خانه تکان دادن پرچم به عنوان آنها آنها داده شده بود. و فراتر از قفسه, فله سنگی آند، افت بزرگ مناسب برای بزرگترین بازی در تاریخ شیلی قابل مشاهده از طریق رقیق از گرد و غبار و آلودگی برای اولین بار در مسابقات loomed.

برخی، به نظر می رسد، در تب های ملی خود را با خانواده Lionel Messi نیاز به جابجا شدن به کابین تلویزیون در نیمی از زمان پس از مورد آزار قرار گرفته و داشتن اشیاء پرتاب آنها را در قفسه احساساتی کردم. گزارش های دیگری که خود را برادر Rodrigo، پانچ می شد وجود داشت.

شیلی به عنوان اینکه در جایزه حیواناتی که آن را در دست زدن به فاصله آمد اما اینجا آنها را با خشم آغاز اضطراب در نیمه نهایی مقابل پرو، نگاه. هر تصور می کردند که Jorge Sampaoli ممکن است سازش در اصول خود را با فشار دادن و انتخاب کردن برای چیزی بیشتر محافظه کار را به سرعت در حال ناپدید شد و برای آرژانتین زمان unsettled بودند. Arturo Vidal ارتباط بهتر با شلیک به عنوان Sánchez را نیمه مسدود متقاطع به او ساخته شده بود میزبان ممکن است سرب اولیه داشته اند اما تلاش های اشتباه و غلط ضربه خود را به دور توسط دروازه بان Romero درهم بود.

تغییر یک Sampaoli را برای هافبک Marcelo Díaz بسیار عمیق به فشار تقریبا به عنوان سوم مرکز بازگشت، که آزاد Gary Medel به پشت خط و دنبال Messi در زمان هایی که او را عمیق کاهش یافته است. قابل پیشبینی، او را قبل از نیمه وقت رزرو شده بود Messi در midriff با بوت نوسانی گرفتار داشتن. طرح کار می کرد; این پیروزی برای مربی است که فقط 35 مایل از Messi در خانه در روزاریو به دنیا آمد. Messi خود بازی quietest از مسابقات بود-او را لمس 63 در زمان طبیعی خود را بدترین از این امریکا کوپا بودند.

یکی از دلایل آرژانتین شد پس cowed به شیلی پرخاشگری است که به وضوح کارکنان مربیگری خود را به خشم آمده بود. این مسابقه شیلی نمودار دوره از عاشقانه از طریق تصمیم به تعلیق Vidal بیش از دستگیری وی در اتهامات نوشیدنی رانندگی و تحریک دیجیتال Gonzalo Jara از Cavani Edinson به تصمیم عملی سعی کنید به آرژانتین زدن گشاد گشاد راه رفتن خود را دیده است. نیمه وقت تمام مدافعان مرکزی سه رزرو شده بود و بازی است که درخشان آغاز کرده بود به مراتب scrappier چیزی degenerated بود.