A New Course for U.S. Foreign Policy?

دوره جدید برای سیاست خارجی آمریکا دارد؟

اوراسیا گروه شناسایی اختلال سیاسی در اروپا به عنوان آن خطر جهانی پیشرو در سال 2015. بحران بدهی های یونانی است که به سرعت در روزهای اخیر بدتر شده است، اما حتی اگر مقدار رسیده است در کوتاه مدت، اتحادیه اروپا خواهد بود اصلا نزدیک به آن مسائل ساختاری عمیق تر است؟

به هيچ وجه. همه چیز ما بودند نگران در آغاز سال — افزایش احساسات ضد اروپا، بخش های بین دولت های اتحادیه اروپا و تهدید خارجی از روسیه — همچنان مورد. زیادی که به روابط داخلی اروپا است — این واقعیت که کشور کوچک یونان می تواند باعث اختلال در این بسیار، و هنوز هم حل نشده.

تصمیم نخست وزیر Alexis Tsipras کنترل این آخر هفته به فراخوان همه پرسی و موسسه سرمايه دهد چگونه ناامید وضعیت تبدیل شده است. معتقدم که به ویژه از دلخراش هفته پیش آنها نگاه اجمالی از زندگی چه چیزی مانند خارج از اتحادیه اروپا خواهد داد که یونانیان در نهایت معامله بیش از Syriza در کمپین "هیچ"، رای خواهد شد. سوال می شود چه اتفاقی می افتد که روز بعد از — Tsipras گفته شده است که او اراده مردم یونانی بدون توجه به آنچه آنها تصمیم میشوند، اما سخت به دولت او denouncement عمومی در استراتژی های مذاکره خود رشد کرده است. Syriza همچنین می توانست برای مقابله با خرید اینترنتی "بله" رای که به تراک از اعضای خود را رادیکال است که حاضر به همکاری با طلبکاران تحت هر شرایط منجر شود. بیشتر مسائل پیچیده بنابراین دور دیگری از انتخابات در واقع ممکن است تقویت شماره خود در مجلس قرار دادن بروکسل در مقید هستند که Syriza هنوز سرب قابل ملاحظه در نظر سنجی است. داستان طولانی کوتاه، این حماسه برای مدتی ادامه خواهد داد. حتی اگر یونانیان رای "نه" برای معامله، اتحادیه اروپا به Grexit بکشید تا زمانی که آن می تواند امیدوار است که سقوط دولت Tsipras' از هم جدا امتحان کنید.

و حتی اگر من فکر می کنم که هر دو طرف می رویم برای آخرین لحظه معامله، که هنوز هم رفع دائمی نخواهد بود. از دیدگاه طراحی سوال می شود [the European Commission, the European Central Bank (ECB), and the International Monetary Fund (IMF)]"یونانیان اصلاحات به اندازه کافی در حال اجرای است؟" ادامه خواهد داد به عبارت دیگر بیشتر تلاش برای فشار خون از سنگ. این مرجع جدیدترین توسط Tsipras موضع خود را کمی، اما نه به اندازه کافی برای آنها را به طور موثر رسیدگی به مشکلات اساسی اقتصاد یونانی نرم ممکن است.

"چه در مورد نیاز در اروپا قدرت رهبری و تمایل به ایجاد و تقویت نهادهای اروپایی است. در حال حاضر مخالف اتفاق می افتد."

در سراسر اروپا، ما هنوز هم رو به رشد حمایت euroskeptic احزاب سیاسی را ببینید. ما این در اسپانیا در دانمارک در فرانسه، و ما حتی آن را در آلمان را ببینید. آنچه لازم است در اروپا قدرت رهبری و تمایل به ایجاد و تقویت نهادهای اروپایی است. در حال حاضر مخالف، ساخت حتی اگر شاخص های اقتصادی بهتر می شود، به مورد اروپا رویکردی مثبت آن را بسیار سخت می گذرد.

در بالا از آن شکاف بزرگ ژئوپولیتیک حل نشده گرفتن. تعداد رکورد پناهندگان نشأت گرفته از خاور میانه و صحرای آفریقا و همچنین افزایش بحران انفجار و البته، حمله به اوکراین هستند. همه از این تاثیر می گذارد اروپایی ها بسیار بیش از آن اثرات ایالات متحده و چین و همچنان کشیدن رو به پایین را در اقتصاد خود است.

چه نقشی می تواند در بازی به ایالات متحده اروپا هنگامی که رهبران منطقه — ویژه آلمان و فرانسه — در راه رو به جلو و دیگری بزرگ قدرت بریتانیا، معاشقه با ترک اتحادیه اروپا در دسترس نباشد قبول ندارند؟

رابطه اطلس که بستر نظم پس از جنگ به طور چشمگیری ضعیف است. در این ماه نشست G7، به عنوان مثال، آن سخت برای آمریکایی ها برای متقاعد کردن اروپایی ها فقط برای حفظ سطح کنونی تحریم روسیه برای شش ماه بیشتر است. که با وجود افزایش روسی سازگار است.

اروپایی ها مردد به ارتکاب به ناتو، با وجود این واقعیت که بسیاری از کشورها مانند بالتیک و لهستان، بیشتر نگران امنیت خود را در هر نقطه ای از های از سقوط اتحاد جماهیر شوروی است. آلودگی به سلاح های سنگین و پشتیبانی از قابلیت واکنش سریع در اشتباهی ولی عدم سازگار از اروپایی ها. در اوکراین، با این حال، آلمانی و فرانسوی و نه آمریکایی ها مذاکره شده است که منجر.

بحران یونان آمریکایی ها برخی از مکالمات را ساخته اند. لو یعقوب گفته میشود گفت که آلمانی ها چند ماه پیش، "Hey، ما بیشتر از شما انتظار' و یونانیان همین چند روز پیش گفت. اما گذشته از بادام زمینی گالری نشانی از kibitzing، شده است وجود دارد بسیار کمی دخالت مستقیم آمریکا در تلاش برای فشار برای اروپا قوی تر.

و دولت اوباما نتیجه گیری ترانس و اقیانوس آرام همکاری (TPP)، که من از طرفداران بسیار بزرگ است. 40 درصد از تولید ناخالص داخلی جهانی را پوشش می دهد. حالا که ما پس از آن انجام می شود، دیده می شود پشتیبانی از مجلس سنا، آن خواهد داشت مهم ترین دستاورد سیاست خارجی از دو دوره رئیس جمهور اوباما. آن مهم تر از ایجاد روابط حسنه با کوبا و حتی بیشتر قابل توجهی نسبت به معامله هسته ای ایران خواهد بود. اما اروپا شد، اطلس تجارت و سرمایه گذاری مشارکت (TTIP)، هیچ جا حال حاضر است. TTIP دقیقا همان نوع از چیزی که روابط ایالات متحده و اروپا تقویت می شود. ما بسیار دور از آن.

در ابر قدرت شما استدلال می کنند برای چه به شما تماس بگیرید "مستقل آمریکا"، که به معنی تمرکز بر reinvesting در ایالات متحده در داخل کشور. چگونه این معاملات تجاری که منتقدان می گویند دستمزد پایین و تضعیف پایه تولید مناسب به که

قطعا درست است که TPP رفتن به برخی از اثرات منفی در ایالات متحده کار به طور خاص در ساخت. بسیاری از ایالات متحده شرکت های چند ملیتی قرار می شود بسیار خوشحال با تعرفه های پایین تر است و بیشتر به ایالات متحده وارد می کند بازار. به عنوان یک نتیجه، ایالات متحده اقتصاد رشد می کنند اما برخی از بخش های طبقه متوسط آمار دریافت خواهد شد. من فکر می کنم که می تواند با تعرفه کشاورزی پایین تر با آمریکا متعادل خواهد شد دریافت کشاورزی در واقع کاملا خوبی انجام دهند.

فرسایش ایالات متحده کار در حال حاضر بیشتر در مورد اتوماسیون از مورد چینی گرفتن مشاغل در آمریکا است. حتی در حالی که ایالات متحده به دیدن عظیم "insourcing" به عنوان قیمت انرژی های پایین تر کاهش هزینه تولید، تولید اشتغال هنوز نه برداشته است. که کمتر با جهانی شدن و تجارت، و بسیاری دیگر به فن آوری است.

"اگر یک کشور در جهان امروز که استراتژی جهانی وجود دارد، ایالات متحده نیست–چین است."

اگر یک کشور در جهان امروز که استراتژی جهانی وجود دارد، ایالات متحده نیست–چین است. چین تجارت بین المللی خود ایجاد نهادهای جدید مالی و هزینه های بیش از یک تریلیون دلار به آن پشت کردن، از طریق بانک سرمایه گذاری زیرساخت های آسیایی (AIIB) طرح جاده ابریشم و BRICs جدید بانک توسعه در حال گسترش است. چینی در حال تلاش برای توسعه دولت به رهبری تجارت و سرمایه گذاری استاندارد است که به طور مستقیم از کسانی حمایت شده توسط ایالات متحده تضعیف خواهد شد. هر چه فکر کنم شما مورد TPP از دیدگاه اقتصاد دوران از ایالات متحده می خواهد یک چیز بد. تجارت معماری یکی از قطعات مهم ترین استراتژی دراز مدت آمریکا است و من فکر می کنم مهم است که برای دریافت آن به این نتیجه رسیدند.

چین قادر به ارائه بسیاری دیگر به همسایگانش از ایالات متحده نیست که TPP ابعاد ژئوپولیتیکی است،?

بله، چینی نوشتن چک. اما چینی مستتر کمتر رایج است. چین سرمایه گذاری کمتر پایدار است، آنها اغلب عدم حاکمیت قانون و قطعا درست است که کیفیت مدیریت چینی و کیفیت محصولات چینی گرایش به پایین تر. بسیاری از کشورها تمایلی به سوئیچ بیش به چین از ایالات متحده هستند. اگرچه سولانا گفت و گو با ایالات متحده بسیار ناراحت حال حاضر، به عنوان مثال، آنها ناگهان به چین برای همه خرید اسلحه خود را تبدیل نمی شوند.

با این حال، برای هر کسی است که وجود دارد فکر می کند بیش از حد بسیاری از رشته های متصل به چک چین نوشتن است، وجود دارد ده بیشتر که واقعا این چک را می خواهند. چینی سیاست صنعتی و فعالانه ترویج خود شرکت های دولتی و با استفاده از سرمایه های دولت برای تامین مالی بزرگترین شرکت های خود، و یا "قهرمانان ملی". که چیزی است که آمریکایی ها انجام نمی شود و این نقطه ضعف است.

صحبت از عربستان سعودی، چه قیمت نفت پایین، همراه با چشم انداز مذاکرات اتمی ایران و لغو تحریم ایران برای ایالات متحده چیست؟ در خاور میانه و موقعیت?

ایالات متحده موقعیت در خاور میانه به وضوح در حال حاضر بسیار متفاوت تر از آن است. جنگ در عراق و افغانستان تا حدی مسئول هستند اما عامل اصلی ایالات متحده است انقلاب انرژی. ایالات متحده دیگر تولید کنندگان خلیج راه آن مورد استفاده است. همانطور که ذکر شد، قیمت نفت پایین تقریبا 50 درصد از این زمان در سال گذشته است.

آمریکایی ها همچنان رانندگی بهره وری و بهبود بهره وری در fracking و nonconventional منابع در حال گسترش در بریتانیا و اروپای شرقی و امریکای جنوبی و چین. فن آوری های خورشیدی و باتری در حال گسترش و معامله ایران به احتمال زیاد به یک میلیون بشکه بیشتر نفت در بازار هر روز می شود.

همه اینها کنار هم قرار دادن عربستان سعودی دچار مشکل بسیار جدی است. اقتصاد متنوع نیست — کار فقط 20 درصد از زنان در عربستان سعودی پایین ترین در خاور میانه. حتی پایین تر از یمن است با توجه به اینکه یمن واقعا اقتصاد را ندارد که شگفت آور است. سوال واقعی این است که آنها می رویم به در مورد آن انجام دهد، اما اقدامات آنها ام انجام شده تا کنون واقعا بسیاری از امید برای مسیر خود انجام نمی دهد.

شما استدلال می کنند که مردم آمریکا باید تصمیم به چه نوع سیاست خارجی آنها می خواهند. شده است وجود دارد بسیاری از انتقاد از پنهان کاری پیرامون مذاکرات تجاری و همچنین نگرانی های گسترده تر بر محرمانه بودن و قدرت اجرایی. که مشکل برای دموکراتیک مسئولیت پذیری و توانایی شهروندان در انتخاب سیاست خارجی مورد نظر خود را مطرح می کند؟

تا حدودی به این دلیل من فکر می کنم محرمانه بودن است دور رفتن به طور فزاینده ای من کمتر نگران — نه به خاطر سیاست گذاران آمریکایی می خواهم آن را به, اما به دلیل فناوری پنهان کاری دشوار می سازد. بسیاری از TPP شده عمومی توسط سازمان های انتشار فایل های مخفی. ما فقط دیدم ویکی لیکس دیگری روگرفت عظیم از برخی از اسناد طبقه بندی شده 500.000 را به مالکیت عمومی انجام. ما قصد داریم که خیلی بیشتر از این ها را مشاهده کنید.

اما رفتن به بیشتر صدمه زدن به کشورهای دیگر. ایالات متحده نهایت انعطاف پذیر به مجموعه ای از نهادهای سیاسی بر خلاف بسیاری از کشورهای دیکتاتوری است که نیاز به پنهان کاری به تابع است. آمریکایی ها نیازی به پنهان کاری به تابع، آنها فقط آن را دوست دارم. ایالات متحده توسط برخی از فعالیت های که به نور می آیند خجالت خواهد شد? بله آن خواهد شد. اما این مشکل بسیار بزرگتر برای چین و روسیه.

زیرا millennials با فیس بوک و شبکه های اجتماعی و تلفن های هوشمند رشد کرده است، آنها نسل استفاده می شود برای داشتن تمام اطلاعات خود را عمومی است. آنها در حال رفتن نمی شود بسیار دلسوز به ایالات متحده استدلال دولت باید شد که موارد بسیاری پنهان کاری وجود دارد. چند هفته پیش، کنگره با تصویب قانون آزادی به ایالات متحده آمریکا است که برای اولین بار از سال 9/11، واقع تعديلاتى در چه می تواند جمع آوری NSA قرار داده. آن حرکت نسبتا متوسط است اما در متن که در آن کشور بود پس از 9/11، واقع کاملا تغییر دریا است. من فکر می کنم ما در حال رفتن به دیدن بسیاری از آن به عنوان مردم آمریکا را تغییر دهید.

 

منبع: cfr.org