Obama-Xi-Jinping-Agree-to-Curb-Computer-Hacking

تحریم های اینترنتی: چین تهدید آمریکا بیش از هک حملات پیش از مذاکرات پینگ با اوباما

رئيس جمهوری چين پینگ تور آمریکا ممکن است ترک طعم غذا در دهان تند و زننده پس از واشنگتن پکن را با تحریم های اقتصادی بر حملات هکرها ادعایی علیه نهادهای کسب و کار آمریکا تهدید.

کسی تا به تور آمریکا پیش از مذاکره با اوباما ملاقات چهره های ارشد کسب و کار و تامین امنیت معاملات بزرگ است اما دولت آمریکا برنامه خود و خود را با مراسم رسمی محدود.

رسوایی اخیر سایبر در دفتر از پرسنل مدیریت، در حال حاضر لقب بزرگترین هک دولت در تاریخ ایالات متحده آمریکا زمانی که آژانس بستری هکرها به دست اورد دسترسی به ثبت اثر انگشت 5.6 میلیون دولت آمریکا به مراحل تعيين کننده می دادند.

"این فقط مسئله ما ملایم ناراحت می شود نیست، اما چیزی که قابل توجه گونه در ارتباط متقابل قرار می دهد و اگر نه حل و فصل است," گفت: رئیس جمهور اوباما.

اوباما منشی Josh جدی پنجشنبه ریاست جمهوری گفت: دفتر با توجه به تحریم های اقتصادی علیه چینی افراد و اشخاص ادعا سود آنها را از نتایج هک ساخته شده در شبکه های ایالات متحده.

"من فقط که ما نگرانی های ما درباره چین فعالیت در فضای مجازی، روشن ساخته اند می گویند" ولی جدی گفت اشاره کرد. "در طیف وسیعی از ابزارهای است که در اختیار رئیس جمهور برای پاسخ به این نگرانی وجود دارد. ما بر این باورند که این ابزار در جدول از جمله تحریم های مالی ممکن داشتن، به عنوان عامل بازدارنده و در پیشبرد منافع ما در این راستا موثر شده اند. "

و در صورتی که کسی شک و تردید امریکا است قابلیت های هک, پرزیدنت اوباما گفت: "اگر چه چینی و روس ها نزدیک هستند، که هنوز هم بهترین در این هستیم" اضافه کردن اگر ایالات متحده به جرم می رود، که "مجموعه ای از کشورها بعضی از مشکلات قابل توجهی داشته باشد."

ادامه مطلب: 'منافع موانع در روابط ایالات متحده و چین سنگین تر بودن را'?

تعزیر جرایم اینترنتی بین المللی با تحریم های اقتصادی نکته ها و کاخ سفید ممکن است تبدیل به پیشگام در انجام آن ادعا. چین همواره تمام جرایم اینترنتی اتهامات را رد کرده است.

بیشتر گوش دادن:

سنت های بسیاری در شرق است که در آن میزبانی مهمانان عالی رتبه افتخار و مسئولیت معنا. همانطور که مهمان نحس آستانه آمریکا تهدید به تحریم می آید. جدی نیز مقامات چینی عدالتی، امیدوار به سپاه مطبوعات کاخ سفید گفت دلیل "اقدامات آنها مهم تر از خود واژه است." "توجه خاص به چین رفتار و رفتار خود را" متهم کرده است

تعداد مواد محرک در روابط چین و ایالات متحده به نظر می رسد به طور پیوسته، با واشنگتن و پکن معامله اتهام مورد بسیاری از مسائل برای سال رو به رشد باشد. جرم کامپیوتری همیشه بالا در فهرست اتهامات دو جانبه قرار شده است.

به عنوان ابرقدرت جهان (ایالات متحده) و جهان ابر قدرت نوظهور (چین)، دو شاخ دیپلماتیک, تجاری و تا حدودی امکان حضور در همه جا قفل هستند.

با چین اختلافات ارضی با بسیاری از همسایگان خود داشتن، ایالات متحده است دقت پشتوانه پکن مخالفان و پشتیبانی آنها نیز سرباز و سخت منطقه به منظور چالش چین ادعا در دریای چین جنوبی ارسال به.

ادامه مطلب: 'جنگ سرد ذهنیت': پکن انتقاد شدید استراتژی جدید نظامی آمریکا بیش از دریای چین جنوبی

مثلاً پکن اختلاف ارضی با توکیو روی گروهی از جزایر Senkaku (جزایر Diaoyu در چین) در دریای چین جنوبی با حفظ حضور نیروی دریایی در منطقه واشنگتن.

ادامه مطلب: "لفاظی های نظامی ایالات متحده واقعا در پکن انجام شده است'

"به عنوان یک کشور بزرگ با نظامی قدرتمند، شما می توانید حرکت در اطراف و فقط به خاطر تو بزرگتر، همسایگان خود را کمی فشار" اوباما گفت. آنجا که دقیقا چه بسیاری فکر می کند آمریکا بیانیه ای برخی از ابرو مطرح شده.

به نوبه خود چین می پردازد کمی به هیچ یک توجه به منتقدان واشنگتن بیش از پکن است ساخت جزایر مصنوعی و امکانات بگذارد در دریای چین جنوبی.

بیشتر گوش دادن:

با آماده شدن به جای ایالات متحده به عنوان جهان پیشرو اقتصاد چین، هر قطعه از اخبار اقتصادی از پکن با واکنش عصبی از واشنگتن ملاقات کرد.

ادامه مطلب: 'Scapegoating' چین: ما بانک فدرال را سرزنش برای بحران بازار است و یا پکن 'درد صادرات'?

چنین مورد با اعلام خبر چین برنامه ریزی برای راه اندازی معیار نفت خام خود را گرانتر کرده در یوان، دلار آمریکا بود.

در یک مورد، ایالات متحده و چین رقبا در سطح قاره ای تبدیل شده اند. در آفریقا آنها رقابت بر سر منابع، که پکن برای سال در حال حاضر، ایجاد جای پای آفریقایی امن سرمایه گذاری شده است.

بر خلاف سرمایه گذاری بین المللی سنتی چین در آفریقا در یک راه انعطاف پذیر امید بستن به انجام کسب و کار بر اساس مشارکت مساوی بدون دخالت در امور داخلی کشورهای مربوطه سرمایه گذاری می کند. ایالات متحده برای روش مقابله بیشتر تشکیل فرماندهی نظامی AFRICOM مردد و پایگاه هواپیماهای بدون سرنشین حرکت وجود دارد.

اطلاعات بیشتر: منافع ایالات متحده در آفریقا: چهار چیز شما باید بدانید

واشنگتن و پکن تن از مسائل حساس برجسته جمع شده اند و آیا بازدید رئیس جمهور یازدهم قرار است در حل بعضی از آنها است به زودی با رهبران مربوطه آماده را خود روابط شخصی آزمون روز جمعه دیده می شود.