If Assad asks, China can deploy troops to Syria

اگر اسد می پرسد، چین می تواند استقرار نیروهای به سوریه

لین کریستینا timesofisrael.com

تروریست های اویغور چین ترکیه حمایت دژ در سوریه که از آن برای راه اندازی حملات در چین بدست آوردیم.

مقاله جدید گزارش 3500 Uyghurs اقامت در روستایی در نزدیکی Shagour آل Jisr است که فقط از اسد نزدیک از ترکستان اسلامی حزب (نوک) است که در ارتش ترکیه حمایت فتح سنگر گرفته بود. آنها ظاهرا تحت نظارت هوش ترکی است که از تهیه پاسپورت به استخدام جهاد towage Uyghurs چینی در سوریه متهم کرده است.

اخبار در پاشنه نوک گرفتن هوایی سوریه می آید و دستیابی به میگ جت های جنگنده و نیز سایر پیشرفته تسلیحات شبیه به ایسیس تصرف ارتش عراق سلاح های پیشرفته ایالات متحده.

همچنین در پاشنه از بانکوک بمب گذاری در حرم آباد توسط گردشگران چینی با مقامات تایلند در حال حاضر لینک به Uyghurs نقاشی می آید "و باند همان است که حمله تایلندی کنسولگری ترکیه" اشاره به گرگ خاکستری ترکیه.

این به نظر می رسد به سوگند تئوريک IHS جین تحلیلگر Anthony Davis ارزیابی که گرگ خاکستری مقصر احتمال با توجه به اعتراضات ضد چین و تظاهرات خشونت آمیز در ژوئیه بازگشت.

با ترکیه حمایت ارتش فتح، از نوک به برجستگی در ائتلاف ضد اسد افزایش یافته است و نقش کلیدی در شکست دادن ارتش سوریه در Jisr آل Shughour اوایل امسال.

برجسته ترین نکته جنگنده به ظهور از فیلم Jisr آل Shughur سخنگوی نوک را "سوریه شعبه" از سال 2014، ابو Ridha Turkistani است. در فیلم او رهبری مبارزان به بیش از ساختمان و صعود برج ساعت به سبک پرچم سیاه وشمال آل Nusra که "حزب اسلامی ترکستان" در عربی نوشته شده است.

این شورشیان اویغوری یک سری حملات تروریست ها با مشخصات بالا در چین در سال 2013 و 2014 با برخی از Uyghurs خواستار anintifada علیه رژیم کمونیستی چین ادعا کرده اند.

حالا که نوک پایه در سوریه ایجاد کرده است و آن حضور و استخدام نیت حامیان ترکی آن در حال گسترش است، چین خواهد شد که به دنبال از طریق با آن توصیه 2013 "مبارزه را به چچن قبل از تهدید رشد می کند" و اعزام نیروهای نظامی به سوریه.

عدم دخالت تنبلی بر پایه منافع معنا

برخی از صاحب نظران اشاره به اصل عدم مداخله چین به عنوان بن بست به عمل ممکن است. با این حال، چین اصل عدم مداخله بیشتر اشاره به عرصه سیاست دام های اهلی دیگر کشورها مانند ایالات متحده است / غربی میل شدید برای مداخله و نقض حاکمیت کشورهای دیگر برای سرنگونی رژیم آنها را دوست نداشتن. عدم دخالت سیاست بعد از شروع هنگامی که تهدید به امنیت و منافع چین تنبلی معنا شد.

این مشکل برای چین به اقدام زمانی که منافع اصلی آن تهدید – که به معنای نقض حاکمیت، تمامیت ارضی، رشد اقتصادی و بقای رژیم است.

در 2011 IISS آسیا اجلاس امنیت، يک لیانگ Guanglie املای کردن منافع اصلی چین به عنوان زیر: "منافع اصلی هر چیزی مربوط به حاکمیت دولت و ثبات باشد. چین در حال حاضر دنبال سوسياليسم. اگر هر گونه تلاش برای رد این مسیر آن را بر منافع اصلی چین را لمس. و یا اگر هر گونه تلاش برای تشویق هر بخشی از چین به ميان که لمس نیز بر منافع اصلی چین مربوط به زمین و دریایی یا هوایی ما. سپس، هر چیزی که مربوط به توسعه چین و ملی و اقتصادی و اجتماعی نیز بر منافع اصلی چین لمس".

اگر همچنان نکته برای کسب قدرت در داخل ارتش فتح که جهادی ساحران دم مختلف وابسته به القاعده و افراط گرایان salafist، سین کیانگ ممکن است تبدیل به آینده افغانستان و دنبال الگوی Afpak، سوریه/عراق با شبه نظامی محلی نیروهای/مرز پناهگاه جذب جنگجویان خارجی صلیب، و با بهره گیری از مواد و حمایت دیپلماتیک از ترکیه و دیگر خارج از قدرت با ایدئولوژی و منافع مشترک.

علاوه بر این، رژیم اسد در حال حاضر هنوز قانونی و سازمان ملل متحد شناخته شده دولت سوریه با وجود برگزاری تنها 1/3 از مساحت آن است. اگر اسد می پرسد و اجازه برای روسیه و چین و دیگر اعضای سازمان همکاری شانگهای به او شرکت کمک می کند که مطابق با حقوق بین الملل را می دهد.

این متفاوت از فعلی بشر ایسیس ضد ائتلاف دخالت در سوریه گرچه آن لذت می برد تا حدی از ضمنی اجازه از رژیم اسد به مبارزه ایسیس است نه تحت قیمومیت سازمان ملل متحد و مجوز از دولت مستقل است، نه عامل. در سال 2014 Cameron David بریتانیا تردید در سوریه دخالت دقیقا به دلیل ترس از نقض قوانین بین المللی شرکت کنند.

پروکسی ترکیه در جنگ با چین

با اردوغان اسلامی پروکسی جنگ در چین و کردها و اسد و Sisi، نتانیاهو از طریق القاعده وابسته ارتش فتح المسلمین حماس هیچ تعجب سوریه و مصر هر دو به عضویت سازمان همکاری شانگهای چین به رهبری در ژوئن سال جاری است.

بنابراین سوریه و چین هر دو سهم تهدید از ارتش فتح که در سین کیانگ چین و اسد حمله است. نگران کننده برای چینی هنگام عباس فلسطینی بازدید اردوغان در کاخ ریاست جمهوری جدید در ژانویه سال 2015، نگهبان افتخار 16 سربازان لباس پوشیدن در لباس آواتار تاریخی شامل اویغوری نیز همانطور که اشاره شد پیتر لی است.

مراحل اردوغانهر جنگجو نشان دهنده یکی از 16 "بزرگ (و یا تاریخی) ترکی امپراتوری" بزرگداشت در مهر رسمی ترکیه که یکی از خانات اویغوری که هنگام امپراتوری چینی ضعیف شد سلسله تانگ بود در معرض رابطه tributary بالفعل است.

با تشکر از Hurriyet، ما می دانیم که جنگجو اویغور نفر ششم از بالا مراحل در سمت چپ بود.

27392229 رزمندگان شماره

با اردوغان گسترش نفوذ ترکیه در سوریه و جاه طلبی های "ترک جهان از دریای آدریاتیک به دیوار بزرگ" از چین برای بازسازی باید عضو سازمان همکاری شانگهای طالب رسوم سوریه درخواست کمک و اعطای مجوز، چین واقع آنان در سراسر جاده ابریشم "قبل از تهدید رشد می کند تا مبارزه را به چچن." می توانم مارس

 

 

منبع: timesofisrael.com